Svtební líčení, běžné líčení nebo fotomakeup

Líčení - Gábina

Ahoj, jmenuji se Gábina a jsem Vaše vizážistka


„Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které se neumí udělat krásnými.“ Coco Chanel

Má práce je dělat ženy krásnými. Dokonalý make-up není k tomu, aby ženu změnil. Je k tomu, aby vyzdvihl a zvýraznil to, co je na ní krásného. A toho se snažím při své práci držet. Perfektní make-up je zrcadlem do duše a tím, co vytváří první dojem o Vás během několika málo vteřin. Je jen málo žen, které jsou krásné bez líčení, o tom by mohly vyprávět snad všechny celebrity. Kvalitní nalíčení však dá zazářit skryté kráse každé dívky a ženy a já se vždy snažím o to, aby líčení vypadalo nejen krásně, ale také přirozeně a jemně. Už mnoho let se věnuji profesionální vizážistice, spolupracuji s módními fotografy a vybranými salóny. Nalíčím Vás podle Vašeho přání a pro Vámi zvolenou příležitost, v našem studiu i u Vás doma. Potřebujete nalíčit na focení, natáčení, svatbu, party, speciální večer s Vaším přítelem či manželem? Chystáte se na promoci, ples, pohovor nebo chcete být krásná jen sobě pro radost? Jste na správném místě. A můžete mi věřit – vždyť Vaše krása je mou nejlepší vizitkou.


Čím líčíme a pečujeme o pleť

Líčení - Gábina

Pěstící kosmetika


Naše hlavní ESO při ošetření pleti a líčení je kvalitní kosmetika ARTISTRY

Tato kosmetika patří mezi čtyři nejprodávanější prestižní značky pěstící a dekorativní kosmetiky. Výrobky jsou založené na sedmatřicetileté tradici nejmodernějších technologií.

Líčení - Gábina

Dekorativní kosmetika


Dekorativní kosmetika se kterou líčíme, je jedna z mála kosmetik, kterou si navrhuje sám vizážista.

Každý půlrok představuje značka novou kolekci dekorativní kosmetiky, kreativní výběr luxusní dekorativní kosmetiky na profesionální úrovni od uměleckého maskéra Eddieho Funkhousera. Každý výrobek značky navrhuje Eddie se záměrem probudit vaši jedinečnou kreativitu, abyste své vnitřní kvality dokázaly vyjádřit odpovídajícím způsobem.GALERIE MÉ PRÁCE

klikni na fotografii


Odpovědi na Vaše otázky

Jaké jsou největší přednosti naší kosmetiky?

Výhody dekorativní kosmetiky jsou jednoduchost a snadnost nanášení. Dokonalé technické zpracování výrobků zaručuje klientkám stálost make-upu po nanesení na pleť během celého dne.

Může používat tyto výrobky žena s velmi citlivou pletí?

Ano. Výrobky mají testy alergologické, dermatologické, oftalmologické, a zároveň jsou testovány na velmi citlivou pleť.

Je nutné používat při líčení podkladový make-up?

Ano. Podkladový make-up pomáhá sjednotit barevný tón pleti, čímž vytváří dokonalost nalíčení. Zároveň chrání pleť před UV zářením (OF15) a volnými radikály.

Jak si vybrat make-up vhodný pro moji pleť?

Při výběru make-upu jsou důležitá dvě kritéria:
1) typ pleti (suchá, mastná, smíšená)
2) správný barevný odstín; barevný tón make-upu by měl harmonizovat s vaší pletí